Artis – Wykończenia budynków, domów, elewacje – Wieluń

Artis to przedsiębiorstwo, które od ponad 15 lat zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów architektonicznych do wykończenia elewacji budynków.

Artis Krzysztof Jackiewicz - wykończenia budynków, domów, elewacje - Wieluń

Produkujemy wszystkie standardowe i niestandardowe elementy architektoniczne. Listwy, gzymsy, bonie, zworniki, fasety, kolumny, zworniki, pilastry i wiele więcej. Nie musisz jednak znać wszystkich fachowych nazw architektonicznych. Poszukaj inspiracji w naszej galerii, lub po prostu opowiedz nam o swojej wizji. Nasi fachowcy zaprojektują wymarzony wygląd Twojego budynku.

Artis Krzysztof Jackiewicz - wykończenia budynków, domów, elewacje - Wieluń

Mało? Możesz przywieźć do nas pamiątkowe zdjęcia z wakacji we Florencji, a nasi rzeźbiarze odtworzą dla Ciebie zdobienia wychodzące spod dłuteł włoskich mistrzów.

Odziedziczyłeś zniszczoną kamienicę, której chcesz przywrócić dawny kształt? W naszym portfolio mamy również rekonstrukcje elewacji przedwojennych kamienic. Niepowtarzalny wygląd budynków potrafimy odtworzyć na podstawie starych zdjęć. Wszystko w porozumieniu z konserwatorem zabytków i z zachowaniem wszelkich standardów współczesnego budownictwa.

Skontaktuj się z naszą firmą, przedstawimy Państwu katalog naszych produktów…później w ciągu 3 dni otrzymacie Państwo elementy przygotowane do montażu i malowania.

Artis Krzysztof Jackiewicz - wykończenia budynków, domów, elewacje - Wieluń

Nasze produkty są wycinane ze styropianu a następnie utwardzane specjalną masą polimerową. Tak wytworzone elementy sztukaterii są lekkie, łatwe w instalacji, ale przede wszystkim trwałe i w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Elementy wykonujemy z twardego styropianu FS- 30 (EPS 200-036).

Nasza oferta to nie tylko katalog, ale również wszelkiego typu elementy niestandardowe zaprojektowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.


Dane kontaktowe:

Adres firmy: 98-300 Wieluń, ul. Kilińskiego 6
Telefon: +48 504 231 460

WWW: www.gzymsyozdobne.com.pl
Facebook: facebook.com/ARTIS-Krzysztof-Jackiewicz/

Email: artis-reklama@wp.pl


Godziny otwarcia firmy:

poniedziałek – piątek: 8.00 – 16.00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne


Mapa dojazdu